Jamesi flet për të ardhmen

24 maj 14:40

Vazhdon të jetë e paqartë e ardhmja e James Rodriguez. Futbollisti është i huazuar në Bayern Munchen nga Real Madridi, por ende nuk dihet se a do të blen klubi gjerman kartonin e tij.

Mesfushori në lidhje me të ardhmen e tij, ka thënë se ende nuk e di se ku do të luaj, por ka konfirmuar se është i lumtur në Bayern.

“Nuk e di ku do të luaj sezonin e ardhshëm, di vetëm të them se ndjehem mirë tek Bayerni dhe jam i lumtur. Do ta shohim në javët e ardhshme”, ka thënë James.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka thënë se shteti i…