Jashari përkujton dëshmorin Januz Kodra

25 maj 15:25

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka përkujtuar dëshmorin Januz Kodra, në 21-vjetorin e rënies së tij,

Me këtë rast, Jashari ka vlerësuar lartë kontributin e Kodrës për çlirimin e Kosovës.

“Në 21 vjetorin e rënies në altarin e lirisë dhe me vlerësime të larta për sakrificën sublime në shërbim të atdheut, sot kujtojmë me respekt të veçantë dëshmorin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Januz Kodra. Lavdi të përjetshme Januz Kodrës dhe dëshmorëve tjerë të kombit!”, ka shkruar Jashari në llogarinë e vet në “Facebook”. (L.G/ Epoka e re)

Publiée par Bekim Hamëz Jashari sur Lundi 25 mai 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Para disa ditësh, aktorja Olta Gixhari përmes një postimi në…