“Javën e Diasporës”, mbahet koncerti i artistëve të rinj nga shkolla e kitarës “Mirela”

05 gusht 12:40

Për nder të “Javës së Diasporës”, dje është mbajtur koncerti i artistëve të rinj nga shkolla e kitarës “Mirela”. Artistët e rinj performuan para publikut llapjanë duke argëtuar të pranishmit me programin e pasuruar artistik që sollën.

Bashkatdhetarët dhe qytetarët e pranishëm shijuan mbrëmjen e kaluar nën tingujt e muzikës së mirë që ishte përgatitur për argëtimin e publikut, ndërsa në kuadër të “Javës së Diasporës” sonte do t’i jepet premiera e shfaqjes “Më e forta” nga regjisori Fadil Hysaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Bayern Munchen, Sadio Mane ka thënë se nuk…