Jennifer Lawrence për fejesë vesh një fustan dasme ngjyrë rozë (Foto)

15 maj 11:14

Jennifer Lawrence duket se po bën prova se si do të duket si nuse. Aktorja 28-vjeçare në festën e fejesës së saj me Cooke Maroney ka veshur një fustan tipik të dasmave ngjyrë rozë.

Fustanin nga L. Wells Bridal, që kushton 2 300 dollarë, e kishte kombinuar me një çantë “Roger Vivier”, bizhuteri nga “Fred Leighton” dhe këpucë “Aquazurra” që kushtojnë 750 dollarë.

Image result for Jennifer Lawrence për fejesë vesh një fustan dasme ngjyrë rozë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Republikës së Kosovës dhe Qeveria e Republikës Federale…