Jennifer Lopez gati për sezonin festiv

14 nëntor 2023 | 15:50

Artistja me famë botërore, Jennifer Lopez, ka sjellë një imazh fantastik.

Ajo ka pozuar pranë një bredhi i cili shihet i dekoruar bukur.

Vëmendje mori bukuria dhe paraqitja e saj plot energji.

“Filloni të ndjeheni festive”, shkroi krahas postimit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emisari i Bashkimit Evropian për dialogun, Miroslav Lajçak, ka folur…