Jennifer Lopez me bikini është motivimi që ju duhet për verën e 2021-shit

04 mars 2021 | 16:54

Jennifer Lopez me bikini: një pamje që mund ta shohësh për orë e orë të tëra pa u mërzitur për asnjë çast. Gjithsesi, kësaj here s’do t’ju këshillonim thjesht ta shihnit, por ta mbani si pikë referimi foton e saj të fundit me bikini.

Vera vjen kaq shpejt dhe nëse s’doni të pendoheni si çdo vit, motivohuni! Filloni duke parë Jennifer, 51-vjeç, me rroba banje të bardha, e tonifikuar dhe me muskuj! Shumë muskuj që pavarësisht rolit të gjeneve s’u krijuan rastësisht.

Çfarë bën Jennifer? S’thotë kurrë “përtoj” kur vjen puna për aktivitet fizik dhe njësoj si ju, e di çfarë s’duhet të konsumojë.

Kjo foto e Jennifer Lopez me bikini është motivimi që ju duhet

Nënë e dy fëmijëve, Lopez thotë se bukura nuk ka “datë skandence” dhe ka të drejtë, por merreni këtë foto bashkë me mesazhin e saj dhe përdoreni si motivim për muajt e ardhshëm.

“Askush nuk do të dëgjojë të tjerët që i thonë: ‘Wow sa mirë dukesh si 51-vjeç që je.” Njerëzit duan thjesht të dëgjojnë që duken mirë, pavarësisht moshës.”-  shpreh Lopez gjatë një interviste për Harper’s Bazaar.

Një sekret tjetër përveç punës së përditshme dhe vullnetit për t’i ruajtur linjat? Për dekada me radhë, Jennifer nuk e ka shmangur kurrë kremin e diellit dhe vajin e ullirit për flokët, lëkurën dhe thonjtë.

Kjo foto e Jennifer Lopez me bikini është motivimi që ju duhet

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka mbajtur…