Jenniferi dhe Beni, sërish bashkë (Foto)

15 maj 11:12

Ben Affleck dhe Jennifer Garner kaluan pak kohë me fëmijët e tyre. Ish-çifti u pa duke biseduar në Brentwood në Kaliforni.

Ben dhe Jennifer ishin veshur shumë komod dhe po mbanin nga një gotë në dorë gjatë shëtitjes së tyre.

Gjatë fundjavës, Ben shkroi në rrjetet sociale një mesazh të ëmbël për Jenniferin në Ditën Ndërkombëtare të Nënave.

Image result for Jennifer dhe Ben, sërish bashkë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
NeNe dhe Gregg Leakes më në fund kanë arsye për…