Jessie J e konfirmon ribashkimin me Channing Tatum

27 janar 11:19

Këngëtarja e njohur, Jessie J, e ka konfirmuar ribashkimin e saj me aktorin Channing Tatum.

Ajo me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram” ka shkruar se dashuria e saj për Tatum rritet vazhdimisht në mënyra të ndryshme.

“Lumturi çdo kund brenda dhe jashtë. Unë të dua ty shumë i dashur. Mënyra që më do ti mua dhe unë ty, dhe si ndihemi ne, janë më të rëndësishmet”, ka shkruar Jessie.

Në videon e publikuar ata të dy shihen duke e puthur njëri-tjetrin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur, Jessie J, e ka konfirmuar ribashkimin e…