Jeta Zeka, MVP e javës në Superligë

04 dhjetor 2023 | 14:07

Alo-ja Jeta Zeka pati paraqitje të shkëlqyer për tu shpallur MVP e javës së nëntë.

Zeka në fitoren e Bashkimit ndaj Prishtinës pati efikasitet prej 17 pikëve, 8 kërcime si dhe 2 asistime. Gjithashtu pati saktësi 100% për  gjuajtje jashtë perimetrit 3/3.

Bashkimi shënoi fitore ndaj Prishtinës me rezultat 70:92.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Mbrojtjes i Kosovës, Ejup Maqedonci, ka uruar ushtrinë…