Juve-Ronaldo, e ardhmja vendoset në fund të sezonit

13 prill 17:12

Në skuadrën e Juventusit kanë filluar të punojnë për sezonin e ri dhe çështja e parë që kërkon zgjidhje është ajo e Cristiano Ronaldos.

Portugezi dukshëm nuk është i lumtur, këtë e shfaq thuajse në çdo rast kur nuk arrin të shënojë.

Ronaldo ka një kontratë deri në vitin 2022, nuk diskutohet për rinovim pasi për momentin as prania e tij sezonin e ardhshëm nuk është e sigurt, pasi Ronaldo ka nevojë për Ligën e Kampionëve, nëse nuk arrihet ky objektiv vështirë të mendohet se portugezi do të qëndrojë. Jo vetëm Ronaldo, Paratici duhet të mendojë edhe për Dybala e Morata.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për parashikimin e motit…