Kaka: Ky është formacioni i ëndrrave

29 dhjetor 2017 | 19:43

Ish fituesi i Topit të Artë në vitin 2007, Kaka, ka përzgjedhur formacionin e ëndrrave.

Futbollisti që së fundi u pensionua nga futbolli, ka bërë përzgjedhjen e formacionit më të mirë në histori të futbollit.

Në formacionin e Kaka kanë zënë vend pesë lojtarë brazilianë, Cristiano Ronaldo, por jo edhe Lionel Messi.

Aty janë edhe italianët Nesta, Maldini e Pirlo,ndërsa nuk mungojnë Iniesta dhe Zidane./Lajmi.net/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur që me dekret…