“Kam dashuruar vetëm një djalë” Moderatorja e njohur: Ja kë do kafshoja me qejf…

01 nëntor 11:40

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ishte sot e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku u shfaq e veshur si Dracula.

Kiara preferoi ta quante veten një “drakuleshë”, ndërsa edhe intervista me pyetje të shpejta iu përshtat këtij maskimi.

E pyetur nga moderatorja e emisionit, Bieta Sulo, se sa herë ka dashuruar në jetë, ajo u përgjigj “1 herë”, duke shtuar më tej se ajo marrëdhënie ka mbaruar dhe s’ mund të ketë një rikthim.

Ndërsa pyetjes se kë do donte të kafshonte, Tito iu përgjigj duke thënë se kafshimin e meritojnë të gjithë ata që flasin me gjuhë urrejtje në rrjetet sociale.

“Kam dashuruar vetëm një djalë”/ Moderatorja e“Kam dashuruar vetëm një djalë”/ Moderatorja e

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
FC Prishtina në javët e fundit është përballur edhe me…