Kandidatët për deputetë Ismaili, Hoxha, Shoshi dhe Makolli takojnë banorët e ‘Ulpianës’

20 shtator 2019 | 13:09

Kandidatët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për deputetë kanë mbajtur takim me banorët e lagjes Ulpiana.

“Uran Ismaili, Dhurata Hoxha, Ariana Musliu-Shoshi dhe Merita Makolli ndanë mendimet e tyre me qytetarë rreth sfidave dhe zgjidhjeve të cilat duhet të ofrohen për kryeqytetin. Të gjithë së bashku thanë se ka ardhur koha që Prishtina të marrë vëmendjen që meriton. Për këtë, me 6 tetor, zgjidhja e vetme është: 112”, është thënë në njoftimin e degës së PDK-së në Prishtinë.

Fotografia e PDK - Dega Prishtinë

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka shprehur keqardhje për vdekjen…