Kanye West dëshiron të ketë më shumë fëmijë

29 tetor 2018 | 12:46

Në episodin e fundit të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim tregoj se bashkëshorti i saj, Kanye po e “ngacmon” se dëshiron të ketë shtatë fëmijë, transmeton.

“Kanye dëshiron më shumë, ai po më ngacmon mua. Ai dëshiron shtatë” u shprehë ylli televiziv.

Dyshja për momentin kanë tre fëmijë: Chicagon, tetë muajsh, North pesë vjet dhe Saint dy vjeç.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mentor Hoxhaj, i cili drejton Cyber Security and Privacy, ka…