Karahoda tri javë jashtë fushës

18 mars 2019 | 15:57

Sulmuesi Fatih Karahoda është lënduar në ndeshjen ndaj Dritës. Ai pritet ti mungojë skuadrës së Lirisë deri në tri javë si pasoj e lëndimit të pësuar në fytyrë.

“Pas ekzaminimit mjekësor Fatih Karahoda të martën në QKUK në Prishtinë do t’i nënshtrohet një intervenimi kirurgjik në mollëzën e fytyrës dhe pritet të jetë larg fushës së blertë për rreth tre javë. KF Liria i dëshiron Karahodës shëndet dhe kthim sa më të shpejt në fushë”, thuhet në njoftimin e skuadrës nga Prizreni.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj, ka vlerësuar se po bëhet…