KB Ylli mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve

07 korrik 12:13

Kampioni i Superligës së Kosovës në Basketboll, Golden Eagle Ylli ka mësuar kundërshtarin në FIBA Basketball Champions League.

Ylli do të përballet me portugezët e Benficës. Derisa edhe dy ekipet tjera nga Kosova, Sigal Prishtina dhe Trepça kanë aplikuar për të luajtur në FIBA Europe Cup, teksa ende nuk dihen kundërshtarët e tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka kryer bastisje në disa lokacione në…