Kënga e Ariana Grande për një ditë merr 20 milionë klikime në ‘Youtube’

05 gusht 2019 | 11:10

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka publikuar këngën e saj më të re “Boyfriend”, e cila është bashkëpunim me Social House. Kjo këngë brenda një dite të publikimit në kanalin zyrtar “Youtube” ka marrë 20 milionë klikime nga adhuruesit e artistëve. Grande nëpër mediat e huaja është duke u përfolur se është në lidhje ta dashurisë më pjesëtarin e Social House, Mikey Foster.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga: Alfons Grishaj Mediat dhe opinioni kombëtar dhe ai ndërkombëtar…