Kështu duket sheshi “Adem Jashari” në kryeqytet (Video)

02 gusht 17:50

Tashmë kanë përfunduar të gjitha punimet në sheshin “Adem Jashari” në Prishtinë, i cili ka marrë të re.

Ky shesh ka hapësirë të gjelbër, dhe shumë ulëse për pushim. Një gjë e tillë dëshmohet edhe nga një video e publikuar nga kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

dyshemeja e sanuar – pamje nga droni

Publiée par Shpend A. Ahmeti sur Jeudi 2 août 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy persona, një femër dhe një mashkull kanë ndërruar jetë…