Këta janë kandidatët e Vjosa Osmanit që kandidojnë me listën e LV-së

16 janar 19:03

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar listën e plotë të kandidatëve për deputetë. Në mesin e tyre janë edhe aderimet e Vjosa Osmanit. Vetëvendosje i ka rezervuar gjashtë numra për listën Guxo të Osmanit.

Vetë Osmani mban numrin dy, menjëherë pas Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës.

Me numër tetë është Donika Gërvalla, pjesë e listës Guxo. Pastaj vjen Haxhi Avdyli me numër 16. Faton Peci me numër 28, Doarsa Kica me numër 33 dhe Jeta Statovci është me numër 48.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lothar Matthaus është gjithmonë origjinal në mendimet e tij. Ish-futbollisti…