Këto dy figura të reja i bashkohen PDK-së

24 shtator 2019 | 13:02

Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) i janë bashkuar sot psikologu Batjar Halili dhe poetja Manjola Halili.

Lajmi është bërë me dije nga zyra për informim e PDK-së.

“Partia Demokratike e Kosovës është familje e madhe. Te ne të gjithë respektohen, askush nuk diskriminohet dhe çdo anëtar i ri mirëpritet. Edhe psikologu Batjar Halili dhe poetja Manjola Halili, nga sot janë pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës. Ne jemi shpresë për qytetarët. Ne e ndërtojmë të ardhmen, për çdo qytetar, për shtetin tonë”, është thënë në njoftimin e PDK-së.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati për deputet i koalicionit Nisma-AKR-PD, Skender Reçica, ka thënë…