Këto janë çmimet e derivateve të naftës për 24 orët e ardhshme

05 nëntor 13:18

Ministria e Tregtisë ka bërë publik çmimin tavan të derivateve për 24 orë.

Sipas këtij dikasteri, çmimi maksimal i lejuar për produktin dizel është 1.71 euro, për benzinë 1.46 dhe për gaz 0.71 euro.

lg.php.gifKëto çmime hyjnë ën fuqi sot nga ora 10:00 dhe vlejnë deri të nesërmen në të njëjtën kohë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në takimin e thirrur nga kreu i Listës Serbe, Goran…