KF Gjakova më e suksesshme se FK Apolonia

26 nëntor 2018 | 18:03

Në Fier është mbajtur një turne ndeshjesh me ekipet e akademisë së klubit e FK Apolonia dhe KF Gjakova për moshat U-9, U-11, U-13 dhe U-15.

Nga katër ndeshjet e arritur në tri prej tyre fituese kanë dal grupmoshat e skuadrës nga Gjakova, kurse Apolonia triumfoi në vetëm një ndeshje.

Rezultatet nga këto takime janë:

U-9  Apolonia – Gjakova 2-6
U-11 Apolonia – Gjakova 1-5
U-13 Apolonia – Gjakova 3-5
U-15 Apolonia- Gjakova 4-2

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania amerikane e makinave “General Motors” planifikon të ndalë prodhimin…