KF Ulpiana vazhdon bashkëpunimin me trajnerin Emin Bajrami  

08 qershor 16:22

KF Ulpiana e ka vazhduar bashkëpunimin edhe për një vit tjetër me trajnerin e mirënjohur Emin Bajrami.

Ky klub e ka konsideruar edicionin e sapo përfunduar si të suksesshëm, prandaj edhe ka vendosur që të vazhdon bashkëpunimin me trajnerin Bajrami.

“Është arritur marrëveshja mes presidentit, Jeton Gashi dhe trajnerit Emin Bajrami, që të vazhdohet bashkëpunimi edhe për një vit me mundësi vazhdimi, ku sezoni që lamë pas ishte mjaftë i suksesshëm, dhe kjo e shtyri që të ketë marrëveshje mes palëve”, thuhet në njoftimin e skuadrës së Ulpianës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrat e punëve të brendshme të Bashkimit Evropian (BE) janë…