Khloe Kardashian dëshiron edhe një fëmijë me Tristan Thompsonin

07 dhjetor 11:31

Tetë muaj pasi Khloe Kardashian ka mirëpritur vajzën True me Tristan Thompsonin, ajo dhe 27-vjeçari, basketbollisti i Cleveland Cavaliersit, janë duke provuar ta kenë edhe një fëmijë. “Ajo nuk është shtatzënë për momentin, por ata janë duke provuar edhe për një fëmijë tjetër.

Khloe thjesht e pëlqen të qenit nënë. Ajo dëshiron që True të ketë një vëlla ose motër”, ka thënë një burim për revistën “Us Weekly”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kevin Hart do ta udhëheqë ‘Oscars 2019’. Aktori 39-vjeçar do…