Kiara Tito kaq e ëmbël në këtë ditë të ftohtë

06 dhjetor 16:05

Kiara Tito është një nga femrat shqiptare që komentohet tej mase në mediat rozë e rrjetet sociale.

E ëmbël dhe e veçantë, janë tiparet që e karakterizojnë prezantuesen.

Ajo së fundmi vjen me një fotografi ku duket tejet me stil dhe atraktive.

Kujtojmë që Kiara është komentuar tej mase për lidhjen e dashurisë me këngëtarin kosovar, Butrint Imeri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Kosovës për Forenzikë (AKF) e Ministrisë së Punëve…