Kim dhe Kanye kështu dukeshin në lidhjen e hershme të tyre

05 prill 12:00

Të famshmen Kim Kardashian duket se e ka kapluar nostalgjia për kohën kur ishte në lidhje me tashmë bashkëshortin e saj Kanye West.

Në rrjetin social “Instagram” ajo e ka postuar një fotografi të tyre së bashku, ku bukuroshja duket me flokët bionde dhe duke e përqafuar reperin.

Këtij imazhi Kimi ka vendosur t’ia japë një përshkrim të thjeshtë, duke e vendosur veç një zemër.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka përkujtuar masakrën e Rezallës,…