Kim nis lidhje me ish të dashurin e JLO?

22 korrik 13:42

Jeta private e Kim Kardashian është në qendër të vëmendjes.

Modelja seksi duket se po ia kalon mirë edhe pas ndarjes nga Kanye.

Sipas ‘The Mirror’, Kim duket se ka nisur lidhje të re dashurie me ish të dashurin e Jennifer Lopez, Alex Rodriguez.

E gjithë kjo erdhi pasi nëna e Kim, Kriss Jenner mendon se dyshja do të jenë “çifti i artë i Amerikës”.

Përveç këtyre zërave, ende nuk ka ndonjë konfirmim nga ata për lidhjen e tyre, gjë e cila pritet të zbulohet ditëve në vazhdim.

Kanye West Fans Ship Him And JLo After It Emerges He Wants To Date A 'Creative'

Kris Jenner dhe Kim Kardashian

Kim Kardashian West Remembers Her Embarrassing First Meeting with Jennifer Lopez

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë…