Kisha që nuk pranon besimtarë pa armë

02 mars 12:40

Një prift i fiksuar pas armëve ka mbajtur një meshë vetëm për çiftet të cilët ishin të armatosur me pushkë dhe kishin në kokë kurora me plumba.

Kisha në Pensilvani të ShBA-së e ka mbajtur këtë meshë vetëm dy javë pas masakrës në një gjimnaz në Florida, ku u vranë 17 persona.

E çuditshmja është se prifti në këtë kish nuk pranon besimtarë pa armë në kishën e tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë konfirmuar se janë rikthyer…