Kjo është lista e golashënuesve në Vala Superligë

22 shkurt 15:17

Genc Hamiti vazhdon të jetë lider në listën e golashënuesve në Kosovës edhe pas javës së parë të sezonit pranveror.

Pas Hamitit renditet Mirlind Daku i Llapit më nënë gola, kurse nga një gol më kanë shënuar Kastriot Rexha (Drita) dhe Artur Magani (Liria).

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën opinionit publik në hetimin…