Kjo është oferta e Manchester Unitedit për Mesut Ozilin

18 dhjetor 2017 | 22:10

Manchester United ka bërë gati ofertën për Mesut Ozil.

Sipas ‘DailyStar’, Djajtë e Kuq janë të interesuar të nënshkruajnë me mesfushorin gjerman të Arsenalit.

Manchester United do t’i ofrojë deri në tetë milionë euro në sezon Ozilit.

Ozil ka kontratë me Arsenalin deri në qershor të vitit të ardhshëm, dhe nga janari mund të nënshkruajë me cilëndo si transferim i lirë./Lajmi.net/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Tre filxhanë kafe në ditë, ndihmon të jetojnë më…