Kjo pritet të jetë skuadra e re e Pochettinos

21 nëntor 11:47

Mauricio Pochettino është shkarkuar nga detyra e trajnerit të Tottenham Hotspur të martën, por ai shumë shpejt mund të bëhet me skuadër të re.

“Th Sum” raporton se trajneri argjentinas është synim i Bayern Munchen dhe Barcelonës. Në këto momente duket se gjasat më të mëdha për të angazhuar Pochettinon i ka skuadra e Bayernit.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një rast i pazakontë ka ndodhur të mërkurën në Komunën…