Klan Kosova i ofron Mbresës pozitën e prezantueses

17 mars 23:28

Në natën finale të Big Brother Vip Kosova befasitë nuk kanë të ndalur për pesë finalistët.

Për Mbresa Hajrullahun u kujtua televizioni më i madh në vend, Klan Kosova.

Finalistes i është ofruar një vend pune në pozitën e prezantueses. Kjo gjë e gëzoi pa masë Mbresën dhe familjen e saj, të cilët janë shumë falënderues.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë mbrëmjes së sotme finale të formatit televiziv Big Brother…