Klinë, ushtron dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet nga policia

16 shtator 12:53

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Klinë është arrestuar pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të…