Komuna e Junikut: Të hënën fillon mësimi

20 janar 20:52

“Njoftojmë të gjithë qytetarët se nesër me datë 21. 01. 2019, e hënë fillon gjysëmvjetori i dytë në të gjitha shkollat në Komunën së Junikut sipas orarit paraprak. Të gjithë mësimdhënësve dhe nxënësve ju urojmë sukese”, është bërë me dije në njoftimin e Komunës së Junikut.

NjoftimNjoftojmë të gjithë qytetarët se nesër me datë 21. 01. 2019, e Hënë fillon gjysëmvjetori i dytë në të gjitha…

Gepostet von Komuna Junik am Sonntag, 20. Januar 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Alban Veseli ka shkëlqyer në debutim te Ylli në kuadër…