Konfiskohet një armë zjarri në Drenas

03 mars 2024 | 14:16

Është konfiskuar një armë zjarri në Drenas.

Policia ka bërë me dije se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri me një karikator me 12 fishekë.

“Raportohet se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar, është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri pistolete me një karikator me 12 fishek. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Boksierët nga Kosova, Donjeta Sadiku dhe vëllezërit Bashkim dh3 Shpetim…