Krerët e PSD-së dhe ambasadori amerikan flasin për zhvillimet e fundit në vend

12 janar 19:57

Kryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Shpend Ahmeti, së bashku me nënkryetarin Visar Ymeri, kanë takuar ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kossnet. 

“Diskutuam për zhvillimet e fundit politike në Kosovë, qëndrimet e PSD dhe për zhvillimet kryesore rreth dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë me fokus në viziten e fundit në Bruksel”, ka shkruar Ahmeti në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas votimit të ndryshimeve kushtetuese në Kuvend për emrin e…