Ku do ta kalojë muajin e mjaltit çifti mbretëror

01 prill 12:52

Kanë mbetur më pak se dy muaj nga dasma mbretërore dhe gjithë bota është me sytë nga princi dhe e fejuara e tij Meghan.

Por, ceremonia e dasmës nuk është e vetmja gjë të cilën njerëzit duan ta shohin. Muaji i tyre i mjaltit është gjithashtu një nga temat më të diskutuara kohët e fundit, aq sa fustani që princesha e ardhshme do të mbaj veshur, apo shija e tortës mbretërore.

Raportohet se vendi në të cilin dyshja do ta kalojë muajin e mjaltit është Namibia.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi Tyga është duke u paditur sërish, madje në këtë…