Kurti bën homazhe në Krushë të Madhe dhe Krushë të Vogël

26 mars 09:03

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka bërë homazhe sot në Krushë të Madhe dhe në Krushë të Vogël.

“Në nderim të dëshmorëve të kombit të Krushës dhe mbarë popullit shqiptar, po bëjmë një minutë heshtje sot më 26 mars në përvjetorin e rënies”, ka thënë Kurti.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrëmë është përfshirë nga zjarri objekti i Institutit të Mjekësisë…