Kush nuk do ta donte një burrë si Justini?

25 nëntor 12:32

Modeluesja e famshme Hailey Baldwin ka festuar 22-vjetorin e lindjes. Për herë të parë në jetën e saj do ta shijojë ditëlindjen si një grua e martuar. Sigurisht se dhuratat e surprizat nga partneri i saj Justin Bieber nuk do të mungojnë.

Një burim pranë tyre ka zbuluar surprizën që ka rezervuar ylli i popit për modeluesen. “Ditëlindja e Hailey përkon me festën e ditës së falënderimeve në Amerikë, kështu ata do të festojnë me familjen e modelueses dhe më pas do të nisen të dy së bashku për një udhëtim romantik”, ka thënë një burim për “HollywoodLife”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndarja e këngëtares Ariana Grandes nga i fejuari i saj…