Ky është i vrari në Baks të Skenderaj – i plagosur edhe dorasi

24 korrik 00:18

Në orët e vona të së shtunës si pasojë e të shtënave me armë zjarri, një person ka humbur jetën sonte dhe dy të tjerë janë plagosur.

IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se Shukri Rexhepi ka vrarë Beslim Musliun.

Po ashtu, burime të njejta konfirmojnë se i plagosur ka mbetur edhe vet dorasi, Shukri Rexhepi.

Bëhet e ditur se në këtë rast është përdorur arma AK-47 dhe një armë tjerë.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, e cila po merret me hetimin e rastit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-zëvendës sekretari i Këshillit të Sigurimit të Ukrainës dyshohet për…