Ky është rezultati i miqësores Llapi – Drenica

29 janar 14:24

Dy skuadrat e IPKO Superligës së Kosovës në futboll, Llapi dhe Drenica e kanë zhvilluar sot një miqësore në Durrës.

Fituese në këtë ndeshje doli skuadra e Llapit, kurse golin e vetëm në këtë ndeshje e realizoi mesfushori Mentor Zhdrella në fund të pjesës së parë.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra kampione e Golden State marshon drejt kreut të renditjes…