Ky futbollist largohet nga Flamurtari

17 janar 15:56

Ish-futbollisti i disa skuadrave në Kosovë e Shqipëri, Veton Shabani është larguar edhe zyrtarisht nga Flamurtari.

“Nuk jam me lojtar i KF Flamurtarit. Falënderoj kryetarin Imer Ademi për korrektësinë e treguar për ketë periudhe sa kemi bashkëpunuar dhe i uroj suksese në përmbushjen e objektivave te tyre”, ka thënë Shabani.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e…