Kylie Jenneri shfaqet pas lindjes së vajzës

13 shkurt 2018 | 11:58

Kylie Jenneri është bërë nënë për herë të parë para disa ditësh. Ylli televiziv, edhe pas lindjes së vajzës së quajtur Storm, është parë mjaft në formë.

Ajo është parë me shoqen e saj më të mirë Jordyn Woods në Los Anxhelos.

Kylie për një javë rresht arriti të jetë e para në mediet rozë dhe në rrjetet sociale sa i përket lindjes së saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari i famshëm Chris Brown ka bërë bujë me deklaratën…