Lahi Brahimaj takoi boksierin Kamer Maloku

12 dhjetor 09:30

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Lahi Brahimaj, ka takuar boksierin e mirënjohur kosovar, kampionin në peshat deri 76 kg, Kamer Malokun nga Vushtrria. 

Brahimaj këtë takim e ka bërë të ditur përmes rrjetit social “Facebook”.

Postimi i plotë i Brahimajt:

Ishte kënaqësi ta takoj mikun tim, boksierin e mirë njohur, kampionin në GBU, Kamer Maloku nga Vushtria, i cili para 10 dite fitoi edhe titullin në WBF Internacional, në peshat deri në 76 kg. Kampioni më njoftoi me hallet, dhe sfidat që e presin tutje….

Realisht shum optimist për të fituar edhe tituj të ri, dhe për të na bën krenar.

Urime e suksese të më tutjeshme miku im Kamer Maloku, urime Champion.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të…