Lajm i mirë, Besa nuk do të shuhet

17 gusht 15:01

Skuadra e Besës së Pejës me anë të një postimi në faqen zyrtare ka konfirmuar se nuk do të shuhet dhe se do të marrë pjesë në garat e futbollit të Kosovës për sezonin 2022/23.

Të martën është raportuar se skuadra pejane do të shuhet pas problemeve të mëdha financiare. “FC Besa është regjistruar pranë FFK për garat e sezonit 2022/23. FC Besa nuk do të shuhet”, shkruan në njoftimin e faqes zyrtare.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, thotë se mosvlefshmëria…