Lajmërohet vëllai i Rexhep Selimit, i plagosur mbrëmë në Komoran (Video)

20 janar 2018 | 18:25

Ramadan Selimi ka njoftuar se vëllai i Rexhep Selimit, Islami është shëndosh e mirë. Ramadani, vëllai i madh i Rexhepit dhe Islamit, e ka postuar një video me të cilin ka treguar se shpejt do të tejkalohet problemi i plagosjes në Komoran që kishte ndodhur një natë më parë.

Islam Selimi ishte plagosur të premten derisa kishte shkuar në familjen e Xhevat Nuhiut. Kishte përfunduar në QKUK.

Nuhiu është arrestuar ndërsa familjarët kanë se vëllai i Rexhep Selimit kishte shkuar në shtëpinë e tyre duke e sulmuar Xhevatin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti Glauk Konjufca dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, janë…