Laura Fazliu kualifikohet në gjysmëfinale

28 tetor 14:08

Laura Fazliu po vazhdon me paraqitje të mira në Kampionatin Evropian U23 që po mbahet në Bosnjë dhe Hercegovinë.

Xhudistja nga Kosova e ka mposhtur në çerekfinale italianen Flavia Favorini

Në gjysmëfinale, Fazliu do të përballet me xhudisten nga Hungaria Brigitta Varga.

Në garë është edhe Erza Muminoviq, e cila është mposhtur në çerekfinale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjimnazistja nga Skenderaj, Fjolla Dervishaj, ka ndërruar jetë të premten.…