Laxalt dhe Castillejo në Milan

17 gusht 16:55

AC Milan e mbylli përfundimisht afatin kalimtar me transferimin e dy futbollistëve. Bëhet fjalë për Diego Laxalt nga Genoa dhe Samuel Castillejo Azuaga nga Villarreal.

“Me ardhjen e Bakayokos, Castillejo dhe Laxalt, AC Milan i përfundon operacionet hyrëse të këtij sesioni të afatit kalimtar”, thuhet në njoftimin e klubit kuqezi. Carlos Bacca përfundimisht transferohet në Villareal, kurse Gianluca Lapadula në Genoa.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ferhan Hasani ka nënshkruar me skuadrën Al Raed nga Arabia…