Lekaj: Vota ime do të jetë pro tërheqjes së 30% të Trustit

25 maj 11:02

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, ka bërë me dije se vota e tij do të jetë pro tërheqjes së 30% të Trustit gjatë mbledhjes së Komisionit për Buxhet, ku do të diskutohet sot për këtë çështje.

“Po, vota ime dhe zëri im në Komisionin për Buxhet do të jenë Pro Tërheqjes së 30% të Trustit nga qytetarët e Kosovës”.

“Çaste para diskutimit të këtij Projektligji
Urojë që sot edhe Pozita do të jetë me qytetarët!”, ka shkruar Lekaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dhjetëra tifozë nga Holanda,Roma e Kosova po kalojnë nga kufiri…