Lëndohet Dembele, mungon një muaj

29 janar 11:43

Ylli i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në gjendje të luajë për katër javë, pas lëndimit që pësoi në ndeshjen me klubin Girona, në La Liga.

Sipas raportimeve, lëndimi i Dembeles nuk është shumë serioz, por klubi dëshiron ta trajtojë atë me kujdes.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjashtë persona vdiqën dhe tre të tjerë u lënduan në…